Dom gospodarstwo 12 ha ziemi

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Sobota, 21 Październik, 2017  16:43

Opis oferty:

Sprzedam dom na wsi wraz z przylegającymi 12 hektarami ziemi. Posesja znajduje się na dwóch sąsiadujących ze sobą obszarach, przedzielonych asfaltową szosą ( 22 km od Białegostoku ). Z uwagi na dogodne położenie - bezpośrednio przy asfaltowej trasie Zabłudów - Michałowo i na ogrodzoną formę terenu ( zachęcam do skorzystania z Mapy Google ), możliwe jest prowadzenie dowolnej działalności, według pomysłu osoby zainteresowanej ofertą. Istotne jest również to, że na obu obszarach możliwe jest odrolnienie działek bez ponoszenia dodatkowych kosztów (informacja na tel.).
Na jednym z obszarów (ok. 6,7 ha) znajduje się dom całoroczny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 130 m2, zbudowany z nowych bali (wymiary po zewnętrznej 12m x 6m - starodrzew z Puszczy Knyszyńskiej). Ocieplenie domu - wełna mineralna, wewnątrz suchy tynk. Parter: wiatrołap, hol połączony z pokojem dziennym - kominkowym, duża kuchnia, łazienka. Poddasze: 4 sypialnie. Ogrzewanie elektryczne (w pokojach zainstalowano gniazda, dostosowane do zamontowania energooszczędnych grzejników) i podłogowe (kuchnia, łazienka) oraz niezawodne i sprawdzone ogrzewanie kominkowe dostosowane do potrzeb ogrzania całego domu (materiał opałowy - drewno pozyskiwane z sadu). Dom wymaga niewielkich prac wykończeniowych. Działka jest uzbrojona w energię elektryczną i wodę. Dookoła cisza, spokój, zdrowy mikroklimat. W pobliżu domu rosną ok. 20 letnie drzewa parkowe i pozostałość po dawniejszym lesie w postaci starych sosen i dębów. W 2013 uzyskano pozwolenie na budowę garażu i altany - budowy nie rozpoczęto z przyczyn niezależnych. Reszta ziemi, to pozostałość po sadzie jabłoniowym i nadal uprawiany sad wiśniowy - ok. 0,7 ha Łutówki. Całość ogrodzona siatką na słupach betonowych w fundamentach.
Drugą część ziemi stanowi obszar ok. 5,6 ha, również pozostałość po sadzie jabłoniowym. Do całości działek przyłączony jest budynek chłodni - jednokondygnacyjny, murowany, hala wysokiego składowania o powierzchni użytkowej 533,3m2 i kubaturze 3724m3. Budynek posiada niezależne przyłącze elektryczne. Budynek chłodni z uwagi na wysokie składowanie, nadaje się również do zaadoptowania na magazyn itp. W sąsiedztwie chłodni rozpoczęto budowę wiaty (uzyskano pozwolenie) - z przyczyn niezależnych budowa nieukończona. Oferta sprzedaży dotyczy również sprzętu (ciągnik MF 255, opryskiwacz, wózek widłowy, taśmociąg, jak również wyposażenie chłodni ). Całość posesji również ogrodzona siatką na słupach metalowych w fundamentach.
Oferta dotyczy sprzedaży całości, lub każdego obszaru z przylegającymi zabudowaniami osobno.
Zainteresowanych ofertą kupna, zapraszamy do obejrzenia posesji.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Folwarki Tylwickie, gm. Zabłudów
Ewelina
Na Lento.pl od 24 cze 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie